niedziela, 21 grudnia 2014

Ludzie Kościoła o Garabandal

Wiele osób którym poleciłem zaznajomienie się z tematem objawień w Garabandal, nieufnie zerka do wyszukiwarki internetowej i znajduje rzeczy, które sugerują że ja próbuje im powiedzieć o czymś złym. Podsyłają mi link do treści jakoby tamtejsze objawienia Matki Bożej były "szatańskim mamieniem". Osobiście nigdy nie napotkałem się nawet na choćby najmniejszy dowód czy choćby wzmiankę o tym, by szatan kiedykolwiek poddawał się za Maryję. Egzorcyści twierdzą że demony nie potrafią nawet wymówić imienia Matki Bożej, a co dopiero podszywać się pod Nią i nakłaniać ludzi do modlitwy, pokuty itp.

Chociaż oficjalnie objawienia w Garabandal nie są uznane przez Kościół Rzymsko Katolicki (decyzja o prawdziwości objawień zapaść ma dopiero po Wielkim Cudzie), wielu ludzi Kościoła, w tym święci i błogosławieni, przyznawało prawdziwość i Boską naturę wydarzeń które rozegrały się w hiszpańskiej wiosce. 

Wpis będzie edytowany, proszę o podsyłanie informacji nt. innych postaci.Święty Ojciec Pio

Święty Kościoła Katolickiego Ojciec Pio był wielkim propagatorem wydarzeń w Garabandal. Nowojorczyk Józef Lomangino w wieku 16 lat utracił wzrok i węch na skutek wypadku przy naprawie samochodu. W 1963 r. odwiedził wraz z przyjacielem Ojca Pio, który w cudowny sposób przywrócił mu zmysł powonienia. Józef spytał Ojca Pio, czy to prawda że w Garabandal objawia się Najświętsza Panienka i czy powinien się udać do Garabandal, na co Ojciec Pio skinął głową potwierdzająco i polecił Józiowi pojechać. Zaowocowało to tym, że Joey Lomangino został światowym Apostołem Garabandal. Podróżował po całym świecie z relikwiami ucałowanymi przez Matkę Bożą i głosząc proroctwa o Ostrzeżeniu i Wielkim Cudzie uzdrawiał ludzi. WięcejMarta Robin


Wielka męczennica Kościoła. Przez 50 lat nic nie jadła i nie piła. Co tydzień już od czwartkowego wieczoru przeżywała Mękę Pańską. Straciła wzrok, była często psychicznie i fizycznie torturowana przez szatana. Przyjmowała w swoim pokoju wielu gości z całego świata. Bardzo interesowała się wydarzeniami z Garabandal o czym można przeczytać tutaj


Błogosławiona Matka Teresa z Kalkuty
Święty Jan Paweł II


Mari Loli z rodziną z wizytą u Jana Pawła II

...oraz wiele innych osób duchownych.1 komentarz:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chuyên dịch vụ vận chuyển hàng đi mỹ cũng như dịch vụ ship hàng mỹ từ dịch vụ nhận mua hộ hàng mỹ từ website nổi tiếng Mỹ là mua hàng amazon về VN uy tín, giá rẻ.

    OdpowiedzUsuń