środa, 18 lipca 2018

Standardy Facebooka


W imię walki z liberalnymi działaniami Facebooka, celem zbierania dowodów do pozwu zbiorowego przeciwko stronniczości, niesprawiedliwości, łamania wolności słowa, dyskryminacji chrześcijaństwa i poglądów prawicowo-patriotycznych, przeciwko promowaniu satanizmu, zboczeń, islamizacji, przemocy i wszelkiej demoralizacji, postanowiliśmy chyba jako pierwsi zbierać zrzuty ekranu (tzw. "print screeny") w dwóch kategoriach:

1. "Treści zablokowane przez Facebook bo głoszą prawdę"
2. "Treści zgłoszone, ale te wg. Facebooka nie łamią ich standardów"
Gotowe pliki prosimy przesyłać na maslozafryki@gmail.com
Treści zablokowane przez Facebook bo głoszą prawdęDeprawacja dzieci w amerykańskich szkołach


Blokada za prawdę o masonerii i sektach.


Blokada za umieszczenie zdjęć z legalnej manifestacji przeciw sprowadzania imigrantów w Katowicach


Zablokowano stronę Znaki Czasów Ostatecznych. Można było się "odwołać" (jak to brzmi!). Bez żadnego wytłumaczenia przywrócono stronę po paru godzinach z dumą o tym powiadamiając każdego administratora...


Kamery przemysłowe nagrały materiał, gdzie nachodźcy napadają na Europejki... Prawda nie spodobała się Facebookowi.


Transwestyci ośmieszają niemieckie wojsko. Nie podoba się to Facebookowi. Jakby się ktoś śmiał z Chrystusa albo z Jana Pawła II, to by było dla Facebooka wszystko w porządku!

Zablokowana strona Znaki Czasów Ostatecznych z powodu... ...ujawnienia (w komentarzu do wpisu!) jak wyglądał wcześniej miss Hiszpanii. Komentarz brzmiał "Taki był początek dewiacji"

Wiemy, że ów typ na antychrysta spotkał się też z Zuckerbergiem. To zdjęcie z grupy zamkniętej! Na stronie Znaki Czasów Ostatecznych ogłosiłem, że podamy wkrótce nazwisko prawdopodobnego antychrysta. Wkrótce strona zniknęła...

Facebook nazwał stronę mającą 4 lata i ponad 12000 obserwujących "postem". Po 4 dniowej blokadzie i moim "odwołaniu" strona została usunięta. Być może rozśćwieczyło ich wykonanie dzień wcześniej backupu?".


Treści zgłoszone, ale te wg. Facebooka nie łamią ich standardów


Na Facebooku można na przykład wypinać tyłek na św. Papieża Jana Pawła II. Czy podobny gest w stronę jakiegoś imama by przeszedł?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz